KNIHA NÁVŠTĚV


Vložit příspěvek do Knihy návštěv

Jméno: Jaromír Kotěra Datum: 15.10.2015
Zpráva: Upozornění!
Občas sem napíše nějaký sajrajt příspěvek s pofidérními odkazy, neklikejte na to prosím, nemá to se mnou ani s noži nic společného.
 
Jméno: Filip Datum: 28.01.2016
Zpráva: Objednal jsem pro kolegu jako dárek malý sp bowie paroh. Dnes přišel poštou a je jedním slovem "parádní". Určitě bude mít radost, děkuji.
 
Jméno: Michal Valina Datum: 19.10.2015
Zpráva: Včera jsem na výstavě koupil nůž od p.Kotěry. Je to damaškový pevný nůž s rukojetí z dubu. Čepel, rukojeť i kožené pouzdro parádně provedeno do detailů - tak se mi to líbí. Kudlu od té doby nějak nemůžu odložit :-) Nůž je skvěle propracovaný a zároveň z něj čiší bytelnost.
 
Jméno: Pavel Slovák Datum: 21.08.2015
Stránka: http://www.slovak.zlinsko.com
Zpráva: Dnes mně přišel v pořadí už druhý bowie nůž od pana Kotěry.Je to vskutku krásná řemeslná práce,ze které na mně při pohledu na nůž dýchá duch starých dávných časů.Jedním slovem krása.Děkuji moc a ať se vám daří.Pavel
 
Jméno: Jarda Kotěra Datum: 12.08.2015
Stránka: http://www.kknives.cz
Zpráva: Díky za slova chvály a přeji, ať dobře slouží!
 
Jméno: Martin Datum: 09.08.2015
Zpráva: Dobrý den,

včera jsem od táty dostal k 33tým narozeninám Neesmuk od Vás. Krásná práce, nádherný nůž, udělal mi ohromnou radost. Na "pořádné" nože koukám na každé výstavě na Novoměstské radnici v Praze a konečně jsem i hrdým vlastníkem jednoho takového krasavce. Průvodní dopis zahřál na srdci a už se nemůžu dočkat až nůž na nejbližším vandru řádně pokřtím.
 
Jméno: Tomáš Houžvička Datum: 01.04.2015
Zpráva: S babičkoujsme si objednaly kovanou růži a ta je poctivě udělaná. Nejlepší kovářství a nožířství, které znám. Zde bych se chtěl naučit kovat.
 
Jméno: Petr Vavroš Datum: 06.11.2014
Zpráva: Dobrý den, předevčírem mi přišel Váš nůž - Tramp. Nůž je překrásný, přesně takový jsem dlouho hledal a nemohl najít :) Takže z něj mám velkou radost! A průvodní ručně psaný dopis byl velmi milým překvapením. Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji mnoho, nejen pracovních úspěchů!
 
Jméno: Jarda Kotěra Datum: 03.11.2014
Stránka: http://www.kknives.cz
Zpráva: Potěšení je na mé straně pane Slováku, pracovat pro lidi jako jste Vy je radost!
 
Jméno: Pavel Slovák Datum: 27.10.2014
Stránka: Bowie
Zpráva: Dnes mně přišel objednaný nůž Big Bowie.Chci poděkovat za krásný nůž,který předčil moje očekávání a bude mně doprovázet celým životem.Vždy jsem si takový bowie ze staré školy přál.Jsem z něj nadšený! Jo a dopis který byl přiložen,mně moc potěšil,jednak svým obsahem a jednak krásným písmem kterým je psaný,to se dnes už nevidí.Uschovám si ho.Přeju Vám ať se daří vaší práci a budu se těšit na další krásné kousky z vaší výhně.Děkuji moc.Pavel Slovák
 
 
1-10 / 37